Newsroom

Wyższa szkoła elegancji – Nowa kolekcja zegarków GUESS

19.08.2016

Tym razem, wbrew oczekiwaniom, GUESS przenosi nas w świat elegancji przez duże ‘E’. Wakacyjna kolekcja zegarków to wyrafinowane piękno skupiające. Kolekcja liczy 4 modele – złoty, srebrny, w różowym złocie oraz bordowy. Cechą charakterystyczną zegarków są przede wszystkim rzadko spotykane w świecie czasomierzy kwadratowe koperty będące uosobieniem elegancji i wytworności. Dokładnie w takim duchu zaprojektowano prezentowaną linię GUESS. Wystarczy przyjrzeć się detalom, aby rozpłynąć się pod blaskiem piękna jakim nasycone są te nieduże akcesoria. W każdym z 4 zegarków kopertę wysadzono kryształami, a na tarczy wkomponowano cztery rzymskie cyfry. Ich obecność podkreśla, a wręcz uwypukla klasykę oraz kunszt stylu. Trzy z czterech modeli – W0826L1, W0826L2, W0826L3 zaprojektowano na stalowych bransoletach. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie sposób ich wykończenia. Plecionka przypomina małe listki ułożone zgrabnie obok siebie, które w całości tworzą piękną, delikatną kompozycję. Kolekcję zamyka zegarek na skórzanym pasku – W0829L2. Czasomierz przełamuje nieco schemat linii, bowiem elegancja miesza się tutaj z modowym, trendy „lookiem”, co przejawia się w bordowej, połyskującej kolorystyce.

Prezentowana kolekcja zegarków GUESS nie bez powodu została zaprojektowana z myślą o lecie. Nie ma bowiem lepszego dopełnienia wakacyjnych stylizacji i opalonej skóry niż połyskujące, zmysłowe i bardzo kobiece dodatki.

Zegarki dostępne w salonach Time Trend, butikach GUESS oraz u wybranych partnerów firmy ZIBI od lipca 2016 roku. Ceny 470zł -950 zł.

Pobierz dokument