Newsroom

Zegarki PUMA Suede – wyjątkowa edycja w hołdzie kultowego obuwia

19.08.2016

To sprawiło, że przez te wszystkie lata kolekcja stała się jedną z największych ikon marki,  kojarzoną przede wszystkim ze stylem i kulturą ulicy. Czerpiąc z własnego dziedzictwa i sukcesu, PUMA prezentuje zegarki Suede mocno nawiązujące do kultowej linii butów.

Wszystko zaczęło się od pierwszego modelu, który w tym roku marka wypuściła w ilości 1968 sztuk, co koresponduje z datą powstania zamszowej edycji obuwia. Co więcej, aby podkreślić limitację każdy z egzemplarzy ma wybity unikalny numer na deklu. Błyskawiczny sukces linii stał się katalizatorem dla projektantów PUMY do rozszerzenia kolekcji Suede. Tym samym wprowadzono trzy nowe zegarki – czerwony, czarny i granatowy, ale w przeciwieństwie do pierwszego,  nie są one limitowane oraz posiadają silikonowy, a nie skórzany pasek. Poza spójnym designem, zegarkowy kwartet łączy jeszcze kilka „smaczków” podkreślających inspiracje kultowym obuwiem. W hołdzie legendarnych sneakersów na tarczach  umieszczono napis: „Homage to a Sneaker Legend”, a wewnętrzne strony pasków pokryto wzorem odpowiadającym temu, który znajduje się na podeszwie butów Suede.

Lifestyle Puma Suede 3

Adekwatnie do estetyki obuwia, z jednej strony zegarki wyróżnia bardzo prosty, niemal klasyczny „look”, a z drugiej sportowo-casualowy „klimat” doskonale odnajdujący się w stylistyce określanej jako „street style”. Kolory pasków nakładają się z kolorystyką tarcz zdobionych złotym logotypem PUMA, natomiast z całością kontrastuje koperta wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. Za sprawą niewymuszonego designu oraz optymalnych gabarytów – 45mm średnicy, zegarki mają charakter unisex’ów. Warto również zwrócić uwagę na klasę wodoszczelności wynoszącą 100m, co pozwala na swobodne pływanie w zegarkach.

Zegarki PUMA Suede uzupełniają bardzo szeroką gamę lifestylowych czasomierzy niemieckiej marki, która słynie nie tylko ze stricte sportowych ubrań i akcesoriów, ale również z zamiłowania do tworzenia ponadczasowych i wygodnych projektów, idealnie spisujących się każdego dnia.

Zegarki PUMA Suede dostępne są w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI.

Cena zegarków: model limitowany  599zł, pozostałe 489zł.

Pobierz dokument