Newsroom

Zegarkowi Superbohaterowie

22.07.2016

 

Prowadzisz aktywny tryb życia? Spędzasz wiele czasu uprawiając sporty? Biegasz, jeździsz na rowerze, uprawiasz sporty ekstremalne a może nurkujesz? Potrzebujesz niezawodnego kompana do zadań specjalnych. Prezentujemy superwytrzymałe zegarki, na których będziesz mógł polegać podczas bicia swoich kolejnych rekordów. Ale to nie wszystko. Zegarkowi superbohaterowie to również doskonali towarzysze casualowych stylizacji oraz godni reprezentanci sportowej elegancji.

Moc zaczerpnięta z Księżyca

Bulova Chronograph to jeden z czasomierzy, który świetnie poradził sobie podczas misji na Księżycu w 1971 roku i odmierzał bezbłędnie czas załodze Apollo 15. Dzisiaj możemy być niemal pewni, że na ziemi jego następca – najnowszy model Bulova Moonwatch, który właśnie pojawił się w sprzedaży – przetrwa niejeden silny wstrząs. Koperta zegarka Bulova Moonwatch wykonana jest ze stali szlachetnej odpornej na korozję. Osadzone na niej szafirowe szkło nie rysuje się, a warstwa antyrefleksyjna sprawia, że czasomierz zawsze będzie przejrzysty. Czarną tarczę oznaczono indeksami i wskazówkami z warstwą luminescencji, która umożliwia odczytanie godziny w ciemności. Wodoszczelność w tym modelu (50M) pozwala na niewielki kontakt z wodą, jednak zegarek idealnie sprawdzi się przede wszystkim na lądzie podczas górskich wycieczek i rowerowych rajdów.

Woda im nie straszna

Atlantic Worldmaster Diver to sportowa propozycja od szwajcarskiej marki Atlantic. To zegarek, któremu nie straszne są fale morskie i głębiny, ponieważ jego wodoszczelność utrzymana jest na poziomie 200M. Czasomierz wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej dodatkowo wyposażono w szkło szafirowe – superodporne na zarysowania. Masywna bransoleta doskonale dopasowuje się do nadgarstka. W tym modelu zastosowano funkcje przydatne dla aktywnych m.in.: tachymetr i chronograf. Na bezelu umieszczono obrotowy pierścień dekompresyjny, wspomagający odmierzanie czasu pod wodą. Jest to niezwykle przydatna funkcja podczas uprawiania wszelkich sportów wodnych. dzięki czemu bardzo precyzyjnie wskazuje godzinę. Posiada UHF (Ultra High Frequency), również chronograf, czyli stoper w zegarkach wskazówkowych. Na morzu rządzi Sea King – zegarek marki Bulova, którego wodoszczelność klasy 300M pozwala na swobodny kontakt z wodą i nurkowanie.

Zegarek wyposażony jest w najdokładniejszy na świecie mechanizm kwarcowy.

Sportowa elegancja

Atlantic Seahunter Chrono to idealny zegarek dla Ciebie, jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, ale jednocześnie ważna jest dla Ciebie elegancja. Czasomierz wyposażono w srebrną bransoletę ze stali nierdzewnej, która gwarantuje odporność na korozję i wszelkie mechaniczne uszkodzenia, na które może on być narażony podczas sportowych aktywności. Z kolei wytrzymałe, szafirowe szkło ochroni tarczę przed zarysowaniem.

Chronograf, dzięki któremu można precyzyjnie odmierzyć czas z pewnością docenisz między innymi podczas treningów biegowych.

 

Pobierz dokument