Komunikaty prasowe

 • Zegarkowy savoir vivre - jak dobrać zegarek do okazji?
  22.07.2016

  Zegarkowy savoir vivre - jak dobrać zegarek do okazji?

  Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że Twój zegarek może pomóc Ci w negocjacjach biznesowych lub zaprzepaścić szansę na nowy kontrakt?
 • Wybieramy zegarek idealny - poradnik w trzech krokach
  22.07.2016

  Wybieramy zegarek idealny - poradnik w trzech krokach

  Czy istnieje złoty środek, dzięki któremu będziemy w stanie znaleźć zegarek idealny? Na co zwrócić uwagę, decydując się na zakup czasomierza?
 • Poradnik długiego życia zegarka - 4 wskazówki od szwajcarskich mistrzów
  22.07.2016

  Poradnik długiego życia zegarka - 4 wskazówki od szwajcarskich mistrzów

  Jak to możliwe, że kilkudziesięcioletni zegarek, który dostałaś od babci nadal wygląda niemal jak nowy i działa bez zarzutu, a ten kupiony przez Ciebie kilka lat temu już zaczyna wołać o pomoc?
 • Mierzymy czas w kolorze blue - nowości ze świata zegarków
  22.07.2016

  Mierzymy czas w kolorze blue - nowości ze świata zegarków

  W sezonie wiosna/lato uznani światowi producenci zegarków polecają kolor blue. Szwajcarscy zegarmistrzowie z Atlantic w najnowszych męskich modelach czasomierzy prezentują klasyczny, elegancki granat w połączeniu ze wzornictwem retro.
 • Zegarek z Księżyca już wkrótce w Polsce
  22.07.2016

  Zegarek z Księżyca już wkrótce w Polsce

  Dla koneserów czasomierzy to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Niezawodny zegarek Bulova Chronograph, który w 1971 roku wskazywał czas załodze Apollo 15 przebywającej na powierzchni Księżyca, wreszcie doczekał się reedycji.
 • Bulova dla aktywnych mężczyzn.
  22.07.2016

  Bulova dla aktywnych mężczyzn.

  Wspinaczka górska, biegi na długie dystanse, nurkowanie, jazda na rowerze, zimowe aktywności na nartach i snowboardzie, to tylko niektóre ze sportowych, męskich rozrywek i możliwości na spędzenie wolnego czasu.
 • Zegarkowi Superbohaterowie
  22.07.2016

  Zegarkowi Superbohaterowie

  Prowadzisz aktywny tryb życia? Spędzasz wiele czasu uprawiając sporty? Biegasz, jeździsz na rowerze, uprawiasz sporty ekstremalne a może nurkujesz? Potrzebujesz niezawodnego kompana do zadań specjalnych.
 • Bulova – ręcznie składane zegarki z sercem na dłoni
  22.07.2016

  Bulova – ręcznie składane zegarki z sercem na dłoni

  Bulova to amerykańska marka zegarków, która od ponad 140 lat oddaje w ręce mężczyzn piękne, niezawodne czasomierze. Mimo, iż wzornictwo zegarków przez lata zmieniało się, to ich wnętrze napędzane jest stale za pomocą małych, precyzyjnie wykonanych mechanizmów.
 • Bulova – diamenty dla Ciebie, czy serce na dłoni dla ukochanego?
  22.07.2016

  Bulova – diamenty dla Ciebie, czy serce na dłoni dla ukochanego?

  Bulova to amerykańska marka zegarków, która od ponad 140 lat oddaje w ręce kobiet i mężczyzn piękne, niezawodne czasomierze. Panie kochają Bulovę m.in. za ponadczasowe wzornictwo, czy uszlachetnienia, takie jak w najnowszej kolekcji ozdobionej diamentami.
 • Czas w stylu retro. Najnowsze modele zegarków Atlantic dla kobiet i mężczyzn.
  22.07.2016

  Czas w stylu retro. Najnowsze modele zegarków Atlantic dla kobiet i mężczyzn.

  Szwajcarska marka Atlantic, która od 128 lat oddaje w nasze ręce niezawodne zegarki, właśnie poszerza portfolio produktów z linii Super De Luxe, wprowadzając kolejny model czasomierza nawiązujący wzornictwem do stylu retro.