Aktualności

 • Bulova dla aktywnych mężczyzn.
  22.07.2016

  Bulova dla aktywnych mężczyzn.

  Wspinaczka górska, biegi na długie dystanse, nurkowanie, jazda na rowerze, zimowe aktywności na nartach i snowboardzie, to tylko niektóre ze sportowych, męskich rozrywek i możliwości na spędzenie wolnego czasu.
 • Zegarkowi Superbohaterowie
  22.07.2016

  Zegarkowi Superbohaterowie

  Prowadzisz aktywny tryb życia? Spędzasz wiele czasu uprawiając sporty? Biegasz, jeździsz na rowerze, uprawiasz sporty ekstremalne a może nurkujesz? Potrzebujesz niezawodnego kompana do zadań specjalnych.
 • Bulova – ręcznie składane zegarki z sercem na dłoni
  22.07.2016

  Bulova – ręcznie składane zegarki z sercem na dłoni

  Bulova to amerykańska marka zegarków, która od ponad 140 lat oddaje w ręce mężczyzn piękne, niezawodne czasomierze. Mimo, iż wzornictwo zegarków przez lata zmieniało się, to ich wnętrze napędzane jest stale za pomocą małych, precyzyjnie wykonanych mechanizmów.
 • Bulova – diamenty dla Ciebie, czy serce na dłoni dla ukochanego?
  22.07.2016

  Bulova – diamenty dla Ciebie, czy serce na dłoni dla ukochanego?

  Bulova to amerykańska marka zegarków, która od ponad 140 lat oddaje w ręce kobiet i mężczyzn piękne, niezawodne czasomierze. Panie kochają Bulovę m.in. za ponadczasowe wzornictwo, czy uszlachetnienia, takie jak w najnowszej kolekcji ozdobionej diamentami.
 • Czas w stylu retro. Najnowsze modele zegarków Atlantic dla kobiet i mężczyzn.
  22.07.2016

  Czas w stylu retro. Najnowsze modele zegarków Atlantic dla kobiet i mężczyzn.

  Szwajcarska marka Atlantic, która od 128 lat oddaje w nasze ręce niezawodne zegarki, właśnie poszerza portfolio produktów z linii Super De Luxe, wprowadzając kolejny model czasomierza nawiązujący wzornictwem do stylu retro.
 • Podróż w czasie z Atlantic. Zegarkowe nowości w stylu retro.
  22.07.2016

  Podróż w czasie z Atlantic. Zegarkowe nowości w stylu retro.

  Szwajcarska marka Atlantic, która od 128 lat oddaje w nasze ręce niezawodne zegarki, w sezonie wiosna-lato 2016 zabiera nas w podróż w czasie. Super De Luxe - najnowsza linia męskich czasomierzy - nawiązuje swoim wzornictwem do historycznego modelu z lat 60-tych.