Komunikaty prasowe

 • Pokaż mamie, że jest ważna – nawet na odległość
  20.05.2020

  Pokaż mamie, że jest ważna – nawet na odległość

  Świętowanie dnia naszych mam przenosimy do sfery online i robimy to na odległość, co nie oznacza, że nie robimy tego w wielkim stylu i z pompą. W tym roku nasze tradycyjne plany są weryfikowane, a na przeszkodzie ich realizacji stoi społeczna izolacja.
 • TIMBERLAND ROCKBRIDGE
  03.05.2020

  TIMBERLAND ROCKBRIDGE

  Nowością w ofercie marki Timberland, na którą warto zwrócić szczególną uwagę jest model Rockbridge TBL.16004JYU03, wyróżniający się wbudowanym kwarcowym mechanizmem solarnym.
 • Jak nauczyć dziecko korzystania z zegarka?
  03.05.2020

  Jak nauczyć dziecko korzystania z zegarka?

  Bez zegarka ani rusz! I choć dla maluchów czas jest pojęciem abstrakcyjnym, starsze dziecko powinno już sprawnie rozpoznawać godziny, a przynajmniej potrafić określić, kiedy jest czas na obiad, zabawę czy naukę.
 • Jak zorganizować dziecku czas?
  27.04.2020

  Jak zorganizować dziecku czas?

  Żaden maluch nie chodzi jak w zegarku – to pewne. Dzieciaki mają swoje potrzeby i swoje nastroje. Wielu rodziców zastanawia się, jak zorganizować dziecku czas, by spędzało go kreatywnie, uczyło się nowych umiejętności, a przede wszystkim – nie było znudzone…
 • Seiko Presage Arita Porcelain Dial SPB095
  23.04.2020

  Seiko Presage Arita Porcelain Dial SPB095

  Seiko jako manufaktura, poza kultywowaniem tradycyjnego zegarmistrzostwa, stara się również wykorzystywać tradycyjne, japońskie techniki rzemieślnicze. Doskonałym przykładem takiego połączenia jest nowa kolekcja Seiko Presage z tarczą wykonaną z porcelany Arita.
 • Wiosna na sportowo! Kolekcja LACOSTE L.12.12
  23.04.2020

  Wiosna na sportowo! Kolekcja LACOSTE L.12.12

  Wiatr we włosach, promienie słońca na twarzy, uśmiech, krótko mówiąc – 'Hello Spring'! W końcu mamy wiosnę, a to najwyższy czas na reorganizację garderoby. Wracamy do lekkich ubrań, dodatków i oczywiście zabawy kolorami. Poznaj linię L.12.12.
 • Dlaczego warto spędzać czas z dzieckiem?
  23.04.2020

  Dlaczego warto spędzać czas z dzieckiem?

  Dlaczego warto spędzać czas z dzieckiem?
 • Zarządzanie czasem na home office – jak robić to dobrze?
  20.04.2020

  Zarządzanie czasem na home office – jak robić to dobrze?

  Badanie wykonane dla marki Lorus pokazuje, że najwięcej czasu marnujemy przez stanie w korkach oraz przez złe planowanie i prokrastynację.
 • Krzysztof Gonciarz w fabryce Takamine
  17.04.2020

  Krzysztof Gonciarz w fabryce Takamine

  Gitary Takamine to jedne z najlepszych instrumentów akustycznych na świecie. Marce zaufali światowej klasy artyści tacy jak Jon Bon Jovi, Bruce Springsteen czy Steven Wilson.
 • Nowy model GG-B100BTN stworzony wraz z marką snowboardową Burton jest już dostępny w Polsce!
  16.04.2020

  Nowy model GG-B100BTN stworzony wraz z marką snowboardową Burton jest już dostępny w Polsce!

  Najnowszy GG-B100BTN-1A został zaprojektowany tak by sprostać wszystkim wyzwaniom, które stoją przed fanami snowboardingu.