Komunikaty prasowe

 • Wieloletnia przygoda z lwami i zegarkami - PROTREK PRW-6000Y & The Lion Whisperer
  22.08.2016

  Wieloletnia przygoda z lwami i zegarkami - PROTREK PRW-6000Y & The Lion Whisperer

  Co łączy zegarki PROTREK i słynnego Kevina Richardsona? Krótko mówiąc – zaklinanie lwów. Richardson, zoolog z RPA, pasjonat dzikich zwierząt, podbił świat zdjęciami oraz filmami, na których nie tylko spaceruje w otoczeniu lwów, ale też bawi się z nimi, ...
 • G-SHOCK Solid Red - Czerwona kolaboracja z teamem Deepbmx
  19.08.2016

  G-SHOCK Solid Red - Czerwona kolaboracja z teamem Deepbmx

  Chyba nikt nie ma wątpliwości, że zegarki G-SHOCK idealnie pasują to kultury streetwear’u oraz wszelkich aktywności i sportów z nią związanych. Jednym z nich są wariacje na rowerach typu BMX, które na stałe „wgryzły się” w krajobraz wielkomiejskich skwerów.
 • POGROMCA GŁĘBIN - NOWY KULTOWY G-SHOCK FROGMAN GWF-D1000
  19.08.2016

  POGROMCA GŁĘBIN - NOWY KULTOWY G-SHOCK FROGMAN GWF-D1000

  W 1993 roku japońscy inżynierowie wprowadzili na rynek pierwszy zegarek G-SHOCK FROGMAN. Od samego początku ideą, która przyświecała projektowi było stworzenie zegarka przeznaczonego do najtrudniejszych podwodnych misji. Dążąc do perfekcji, w ciągu 23 lat kolekcję
 • Limonkowy akcent vs. Cirssy Criss
  19.08.2016

  Limonkowy akcent vs. Cirssy Criss

  Okres letni to wysyp koncertów i festiwali muzycznych. Nic więc dziwnego, że najnowszą kolekcję G-SHOCK przygotował w ramach kolaboracji z uznanym na wyspach DJ’em, słynącym z zamiłowania do gatunku Drum & Bass – Crissy Criss’em.
 • Denim w natarciu Nowa kolekcja zegarków BABY-G & G-SHOCK
  19.08.2016

  Denim w natarciu Nowa kolekcja zegarków BABY-G & G-SHOCK

  W 1871 roku Jacob Davis wynalazł dżins. 145 lat później Casio redefiniuje ten koncept i „aplikuje“ go w swoich zegarkach.
 • Funkcjonalne piękno i nienaganna prezencja Nowy Casio EDIFICE EQB-600
  19.08.2016

  Funkcjonalne piękno i nienaganna prezencja Nowy Casio EDIFICE EQB-600

  Casio EDIFICE EQB-600 emanuje absolutnie wszystkim co może kojarzyć się ze stylem faceta z klasą. Jest nieskazitelnie i perfekcyjnie wykończony, a jak na prawdziwego „gentelmana” przystało posiada sporo wyjątkowych i wartych uwagi cech.
 • Zegarki PUMA Suede - wyjątkowa edycja w hołdzie kultowego obuwia
  19.08.2016

  Zegarki PUMA Suede - wyjątkowa edycja w hołdzie kultowego obuwia

  W 1968 roku Puma wprowadziła do swojej oferty linię obuwia Suede. Inspirowane sportową wygodną, ale przeznaczone do codziennego użytku swobodne, zamszowe sneakersy szybko stały się hitem sprzedażowym, który od niemal 50 lat nie schodzi z półek.
 • Trening pod kontrolą - nowa kolekcja zegarków PUMA – Cardiac
  19.08.2016

  Trening pod kontrolą - nowa kolekcja zegarków PUMA – Cardiac

  Jeśli jednym z Twoich niezrealizowanych noworocznych postanowień było przejście na aktywny, sportowy tryb życia i pozbycie się zbędnych kilogramów, to najwyższa pora wrzucić kilka treningów do bieżącego „rozkładu zajęć”.
 • PEPE JEANS W BLASKU NOWYCH TRENDÓW
  19.08.2016

  PEPE JEANS W BLASKU NOWYCH TRENDÓW

  Prosto z Londynu do Polski trafiła nowa kolekcja zegarków Pepe Jeans. Niesztampowy design, ciekawe kolory i przełamanie rutyny to ewidentnie najważniejsze cechy prezentowanej linii.
 • Pepe Jeans – nowa marka zegarkowa już w Polsce!
  19.08.2016

  Pepe Jeans – nowa marka zegarkowa już w Polsce!

  Rok po światowej premierze, do Polski trafia pierwsza kolekcja zegarków Pepe Jeans. Wierna stylowi marki, odzwierciedlająca nie tylko najgorętsze trendy sezonu, ale też wprowadzająca sporo świeżego powiewu, idealnie uzupełnia porfolio brytyjskiego brandu.